Міжнародна асоціація викладачів медичних наук

International Association of Medical Science Educators

(IAMSE)  http://www.iamse.org/

           IAMSE  була заснована в 1997 році на основі керівних принципу, що всі хто вивчає  фундаментальне значення для медичної практики, повинні мати доступ до самої останньої інформації та навичок .

Переваги вступу в IAMSE:

- Надання інформації раніше першого загального оголошення про всі аудіо семінари, що організуються IAMSЕ, та пріоритетна реєстрація на них.

- Надсилання електронною поштою щомісячного каталогу з інформацією про важливі поточні події в медичній освіті, які впливають на викладачів медичних наук.

- Надсилання електронною поштою оголошень про можливості професійного розвитку в галузі медичної освіти.

- 15% знижка на реєстрацію в щорічних засіданнях асоціації IAMSE. Установи, які подовжують своє членство без перерв, отримують знижку у 20%.

- Доступ до всіх поточних і минулих засідань асоціації та конференцій завдяки 90-хвилинним аудіозаписам  запрошених доповідачів пленарних засідань. Резюме всіх досягнень, слайди, роздаткові матеріали і т.д.

- Доступ до журналу міжнародної асоціації викладачів медичних наук (JIAMSE), який на сьогодні публікується англійською, іспанською та французькою мовами. Цей електронний науковий журнал,  що видається спеціально для викладачів медичних наук, надає до Вашої уваги статті, які друкуються вперше. Вони висвітлюють первинні дослідження, сучасні тенденції базової медичної освіти, доповіді, рецензії та коментарі до інноваційних методів викладання, розповідають про новинки програмного забезпечення в галузі освіти.

- Доступ до бази поточних вакансій.

- Доступ до бази експертів в різних галузях.

- Доступ до інтернет-каталогу членів асоціації, який містить імена, дисципліни (які вони викладають), поштову адресу, телефон, факс, адресу електронної пошти.

-  Право голосу у виборах кандидатів до Ради директорів, які визначають напрямок діяльності  IAMSE.

- Можливість працювати в постійних комітетах та інших цільових групах IAMSE.

- Надсилання поштою інформації про засідання IAMSE та оголошення про  конференції, брошури, терміни подачі тез, а також оголошення про появу в базі даних асоціації нових архівних записів із засідань та конференцій.

- Надання можливості отримати знижку на вступ в Міжнародну асоціацію медичної освіти в Європі (AMEE).

- Можливість за бажанням стати членом команди з групового навчання (TBLC). Можливість за бажанням стати членом Нідерландська асоціації медичної освіти (NVMO).

- І найголовніше - членство в IAMSE надає можливості налагодження контактів з колегами з інших медичних установ, побудови співпраці та розробки програм обміну, публікації в журналі асоціації, проведення та / або відвідування курсів з методики викладання, презентації проектів своєї установи та підвищення свого професійного рівня, як викладача медичних наук.

Вартість вступу: € 455 щорічно

Офіційний сайт   http://www.iamse.org/

Comments