ЄВРОПЕЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З АНЕСТЕЗІОЛОГІЇ (ESA)

  Діяльність Європейського товариства з анестезіології спрямована на досягнення найвищих стандартів та норм безпеки в галузі анестезії, періоперативної медицини, інтенсивної терапії, невідкладної медичної допомоги та знеболення завдяки підвищенню якості освіти, проведенню наукових досліджень та безперервного професійного розвитку фахівців.

     ESA розробляє академічну програму Європейських конгресів з анестезіології, з’їздів Euroanaesthesia та осінніх зустрічей. Щорічно в даних заходах беруть участь фахівці з більш ніж 80 країн світу. Європейські конгреси з анестезіології передбачають комплексну наукову програму, що складається з лекцій, симпозіумів та практичних семінарів, а також включає представлення і обговорення останніх досліджень, проведених в Європі.

      Переваги членства у зазначеному товаристві:

1) Доступ до наукових видань. Учасники ESA безкоштовно отримують щомісячний журнал «European Journal of Anaesthesiology» та всі додатки до нього, а також отримують доступ до електронної версії видання. Окрім цього, члени товариства отримують доступ до електронної версії наукових журналів «Current opinion in Anaesthesiology» та «Current Opinion in Critical Care Medicine». Чотири рази на рік учасникам надсилають інформаційний лист ESA.

2) Знижки. Учасники ESA мають право на істотні знижки на реєстраційний внесок для участі в з’їзді Euroanaesthesia, якщо надсилають заявку на вступ в товариство до 31 січня. Члени товариства реєструються на участь в осінніх зустрічах також за спеціальною ціною.

3) Право участі в грантових програмах ESA (дослідницькі гранти, премія визнання молодих викладачів та програми обміну стажистів).

4) Члени ESA також отримують повний доступ до всіх підрозділів офіційного сайту товариства.

5) Активні члени ESA мають можливість брати участь в волонтерських програмах та у вирішенні адміністративних питань.

     Щорічний членський внесок для громадян України складає 40 євро.

   Детальна інформація про умови вступу у товариство та його діяльність на офіційному сайті: www.euroanaesthesia.org