Європейська асоціація менеджменту у сфері охорони здоров'я (EHMA)

Основні сфери співпраці:

  • Політика: підносити політику ЄС на організаційний рівень і впливати на її порядок денний.
  • Дослідження: участь в передових дослідженнях з кращими дослідницькими асоціаціями в Європі, в тому числі в рамках професійної мобільності та якості медичної допомоги.
  • Удосконалення управління: підтримка на найвищому рівні забезпечення охорони здоров'я в Європі, за допомогою проектів, мереж і подій.
  • Управління освітою: спільне співробітництво Європейської акредитації аспірантських курсів з менеджменту у сфері охорони здоров'я з FIBAA (Фонд міжнародної акредитації з бізнес-адміністрування).

EHMA має ряд різних типів членства, і пропонує знижки зокрема членам з Центральної та Східної Європи (за винятком ЄС) і на Балканах.

Членство також включає в себе передплату на Журнал медичних послуг та управління дослідженнями (HSMR). HSMR є щоквартальним авторитетним міжнародним рецензованим журналом, який публікує теоретичні і емпіричні наукові дослідження. Він покликаний служити міжнародному співтовариству вчених і дослідників, з одного боку та менеджерів з охорони здоров'я, керівників, політиків і клінічних лікарів з іншого.

 

Членські внески на 2014р.:

€ 500 для країн ЦСЄ (Центральної і Східної Європи)

Офіційний сайт організації: http://www.ehma.org/