Євразійська асоціація університетів

Євразійська асоціація університетів (ЄАУ) була створена на Установчому з’їзді в 1989 році як Асоціація університетів СРСР з ініціативи Московського державного університету імені М.В.Ломоносова, підтриманої двадцятьма найбільшими університетами Радянського Союзу. У 1992 році Асоціація була перетворена в Євразійську асоціацію університетів.

 В даний час Євразійська асоціація об'єднує 128 університетів Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Латвії, Молдови, Росії, Таджикистану, Туркменії, Узбекистану та України.

ЄАУ є засновником і організатором міжнародних науково-практичних конференцій «Університети і суспільство», які завоювали великий авторитет університетської спільноти і широке міжнародне визнання.

З 2009 року ЄАУ почала випуск серії монографій «Євразійські університети XXI століття». Презентація першої монографії «Про освіту. Євразійський простір» відбулася в дні роботи XI з'їзду Євразійської асоціації в Астані і була присвячена основній сфері взаємодії, а також 20-річному ювілею Євразійської асоціації університетів.

 Одноразовий вступний внесок становить 600$, та щорічний членський внесок складає 600$.

 Офіційний сайт організації: http://www.eau-msu.ru/