Асоціація професорів акушерства та гінекології (APGO)

Асоціація професорів акушерства та гінекології (APGO) є некомерційною організацією для діячів у галузі освіти щодо жіночого здоров’я. За останні п’ятдесят років, APGO сприяла запровадженню передового досвіду в галузі охорони жіночого здоров’я жінок, надаючи оптимальні ресурси і підтримку діячам у сфері освіти, надихаючи, навчаючи, розвиваючи і розширюючи права і можливості працівників охорони здоров’я.

Членство в APGO є цінним і корисним для особистого розвитку та пропонує величезну кількість навчальних матеріалів, програм розвитку для навчального факультету, зустрічей, грантів і премій.

Переваги  індивідуального членства надають ($ 225):

• Доступ до:  Освітнього журналу з питань жіночого здоров'я, Базових навчальних модулів, онлайн тренінгу з розвитку TALENTED
  • Членськогкий інтернет каталог
  • Знижки на конференції та публікації
  • онлайн підписку AJOG
  • Щомісячний інтернет бюлетень APGO
  • Можливість подати заявку на нагороду Фонду з медичної освіти APGO
  • Можливість подати заявку на такі нагороди: Премія на міжнародна стипендії, Премія Вільяма Герберта
  • Можливість подати заявку на такі програми APGO: Програма академічних вчених та лідерства,  Програма вчених за напрямком хірургія
  • Можливість подати заявку на комітетів APGO

Переваги від членства для університетів, факультетів та установ ($ 2000):

• Індивідуальне членство для керівника (керівник установи отримує всі перераховані вище індивідуальних пільги, а також наступні додаткові переваги)