ЛІТНЯ ШКОЛА В ДУБРОВНИКУ (ХОРВАТІЯ)

4-12 серпня 2013 р.

Асоціація EMSA в Загребі та Студентська спільнота Хорватської медичної асоціації м. Загреб запрошують студентів з усього світу взяти участь в літній школі, метою якої є обмін досвідом та набуття знань з невідкладної медичної допомоги. В даному заході можуть брати участь студенти, які на момент початку навчання закінчили принаймні 3 курси медичного факультету.

Під час навчання в літній школи ви зможете опанувати практичні навички, повторити або розширити свої знання з наступних тем:

Ø     серцево-легенева реанімація;

Ø     черепно-мозкова травма;

Ø     основні хірургічні навички;

Ø     невідкладні стани в педіатрії;

Ø     ведення пацієнтів із травмою;

Ø     різноманітні невідкладні стани (утоплення, отруєння, переохолодження і т.д.);

Ø     принципи критичного мислення медичних працівників.

Наукова частина складатиметься з лекцій, інтерактивних семінарів, практичних занять і щоденного обговорення окремих справ, які проводитимуться експертами в області невідкладної медичної допомоги. Кожного дня після занять заплановані різні культурні заходи, які дадуть вам змогу ознайомитись із старовинною архітектурою міста.

Кількість учасників обмежена. Задля ефективної роботи організатори оберуть 40 студентів, не більше ніж 6 з однієї країни. Під час відбору конкурсна комісія спиратиметься на мотиваційний лист та академічну успішність студентів.

Вартість участі становить 500 євро. Ціна включає:

- проживання (9 днів та 8 ночей);

- триразове харчування;

- проходження курсу (всі матеріали та здачу іспиту);

- сертифікат «Intermediate Life Support Certificate», виданий Європейською радою з реанімаційних заходів (European Resuscitation Council);

- поїздку на острів Локрум;

- поїздку на острів Лопуд в останній день літньої школи;

- участь в культурних заходах згідно програми.

Ċ
Відділ міжнародних зв’язків (Підрозділ БДМУ, Чернівці),