ЛІТНЯ ШКОЛА НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В УНІВЕРСИТЕТІ М. БАВАРІЯ

Шановні студенти!

Академічний центр центральної, східної та південно-східної Європи м. Баварія “BAYHOST” оголошує конкурс на участь у літніх курсах німецької мови в Баварії, що відбудуться в липні-серпні 2018 року. Всі відібрані учасники отримають грант, який покриває витрати на проходження курсу, проживання та харчування в Баварському університеті.

Вимоги до кандидатів на отримання гранту

• мати громадянство України;

• бути студентом 2-5 років навчання;

надати результати академічної успішності за період навчання у ВНЗ;

• володіти німецькою мовою на рівні B1 і вище;

• заявники, які вже брали участь в цій програмі, не допускаються до конкурсу.

Для реєстрації необхідно до 26 березня 2018 року надіслати організаторам наступні документи:

1. Інтернет-заявку, яку можна заповнити за посиланням – https://bayhost-stipendiensystem.uni-regensburg.de/sommerkursstipendium/en. Після заповнення заявки конкурсанти отримають pdf-варіант онлайн-заявки, друковану версію якого необхідно додати до переліку документів.

2. Мотиваційний лист (1-2 сторінки, німецькою або англійською мовою).

3. CV на німецькій або англійській мові з актуальним фото.

4. Результати академічної успішності за всі роки навчання з коротким поясненням системи оцінювання.

5. Підтвердження статусу студента (наприклад, копія поточного документа або студентський квиток, копія договору про навчання, довідка з деканату)

6. Ксерокопія закордонного паспорту.

7. Підтвердження рівня володіння німецькою мовою (будь-який сертифікат / лист, що підтверджує ваш рівень володіння німецькою мовою).

8. Необов'язково: відомості про стажування, додаткову освіту та досвід роботи волонтером.

Всі документи необхідно надіслати СТАНДАРТНОЮ ПОШТОЮ за адресою:

BAYHOST, Stichwort: „Sommersprachkursbewerbung“

UNIVERSITÄTSSTR. 31

93053 REGENSBURG

DEUTSCHLAND

В зв’язку з тим, що документи назад відправлятись не будуть, не надсилайте оригінали цих документів, тільки копії. Переклад або легалізація документів не вимагаються.

Кінцевий термін подачі заявок - 26 березня 2018 року, тобто всі документи повинні надійти до офісу BAYHOST до цієї дати.

Додаткова інформація та перелік курсів літньої школи за посиланням - http://www.uni-r.de/bayhost/english/scholarships/language-courses-in-bavaria/index.html

У разі виникнення додаткових питань звертайтесь до відділу міжнародних зв’язків.